BOSCH BUZDOLABı AYARLARı FUNDAMENTALS EXPLAINED

bosch buzdolabı ayarları Fundamentals Explained

bosch buzdolabı ayarları Fundamentals Explained

Blog Article

NOT 2: 4W'lık emme kanalındaki resiztans damlalık rezistansı ile beraber devreye girer. Servis görebilir bir parça değildir.

Elektronik arızalarda beliren bu kodlar gözlemlendiğinde mutlaka bir Bosch buzdolabı servisi ile irtibata geçilmelidir.

Kolay gelsin benim buzdolabının dijital ekranı gitti ve Dolap şu an çalışmıyor bunun asıl sebebi nedir acaba

Ama bazen de fişin pirize tam olarak takılmaması, ayar düğmelerinin doğru olmaması gibi basit ihmallerden de cihazınız çalışmayacaktır. Bunlar da kontrol edilerek en kaliteli tamir ve bakım yapılacaktır.

Arrive at the earth's greatest and safest Digital forex exchange to lessen the handling rate. Will not skip the most important option in life

Termal anahtar kırılmış, bir soğutucu akışkan kaçağı veya tıkalı bir kılcal boru olabilir. En zor şey elektronik modülün bozulmasıdır. Bosch buzdolabınızda herhangi bir arıza belirtisi fark ettiniz mi? Onarımı kendiniz yapamaz mısınız? Ardından servis merkezine başvurun.

Su bağlantısı doğru şekilde takılmamışsa, bu düşük su basıncına neden olabilir ve cihaza zarar verebilir.

Selahattin Ersöz10 ay önce Arçelik derindonducu buzdolabım soğutucu bölümüne konulan yiyecekler buz tutuyor resmen donuyor kapı lastiği yeni değişti karşı duvardada kalın buz tabakası oluşur.

Buzdolabınızın iç sıcaklığı aynı zamanda bulunduğunuz ortamın sıcaklığına, kapağın hangi sıklıkla açıldığına ve buzdolabının içinde saklanan gıdaların miktarlarına göre de değişiklik göstermekte.

Website sayfamızda ve duyurularımızda ismi geçen Bosch markasının özel servisi olarak hizmet sağlıyoruz.

Kapı contalarını ve katlanabilir kapı çubuğunu kontrol edin; gerekirse, temiz veya doğru pozisyonu.

Bosch buzdolabı arıza kodları ve sinyallerinin bosch buzdolabı ayarları ne anlama geldiğini bilmek bazen evde alınacak tedbirler ve yapılan müdahalelerle sorunun giderilmesini sağlar. Belli başlı buzdolabı arıza kodları şöyledir.

Bosch Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfileırlama Bosch Buzdolabını Nasıl Sıfileırlarsınız, Sert Sıfırlama Bosch buzdolabınızı sıfileırlamak için thirty ila 45 dakika arasında fişini çekin ve ardından tekrar fişe takın.

Benimde aynı marka buz dolabım var elektrik gidince ayar bozuldu sol tarafta AL yazıyor alarm galiba. Soğutması durdu tekrar -19 derece yapıyorum yine AL oluyo lütfen gardenımcı olun < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > 0

Buzdolabı soğukluk değerleri ne anlama geliyor aşağıdaki videom aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Report this page